głogowski

Jak stworzyć kalendarz publikacji w Social Media?

Zastanawiasz się jak stworzyć swój pierwszy kalendarz publikacji w mediach społecznościowych? Przyznam się, że jakiś czas temu podchodziłem do tego tematu w naprawdę zły sposób!

Zamiast skupić na procesie tworzenia i planowania wartościowych treści, szukałem programów do publikacji. Mój błąd. Ty nie musisz go popełniać. W tym materiale najważniejszy jest schemat tworzenia treści do publikacji.

Materiały dodatkowe:
1. Jak często publiokować posty w Social Media
https://youtu.be/KItCXq2Qotw

2. Meta Business Suite
https://youtu.be/1px05ddKLDA

Szymon Głogowski

Mam na imię Szymon i pomagam firmom zdobywać klientów w Internecie. Specjalizuję się w Digital Marketingu, mówiąc po ludzku, jest to marketing realizowany za pośrednictwem internetu. Chętnie dzielę się wiedzą na Blogu, YouTube oraz podczas szkoleń i konferencji.

Sprawdź odcinki podcastu Marketing Cyfrowy

Konsultacje marketingowe
Zadbaj o marketing Swojej firmy w Internecie

Marketing w internecie to kluczowy element biznesu, który pozwala dotrzeć do klientów i zwiększyć zyski. Jeśli chcesz poprawić Swoje działania online, zapraszam na konsutlację!

Kurs online
Zdobądź klientów za pomocą Facebook Ads

Jeśli chcesz nauczyć się jak efektywnie pozyskiwać klientów za pomocą Facebook Ads, ten kurs jest dla Ciebie. Dowiedz się, jak skutecznie wykorzystać tę popularną platformę reklamową i zwiększyć sprzedaż swojej firmy już dzisiaj.

Pobierz darmowy eBook

i naucz się skutecznie promować swoją firmę w internecie