głogowski

Influence marketing – patologia, czy szansa dla biznesu?

Influence marketing, kto nie słyszał, niech usłyszy! Jedni influencerów kochają. Inni darzą uczuciami równie gorącymi, jednak z drugiej strony skali

Prawda jest jednak taka, że marki chętnie korzystają z IInfluence marketingu! Jedni robią to dobrze. Inni gorzej. Niektórzy influencerzy generują sprzedaż, a inni tworzą swego rodzaju patologię. Jak więc podejść do tego rodzaju marketingu, aby realnie zwiększyć sprzedaż?

Szymon Głogowski

Mam na imię Szymon i pomagam firmom zdobywać klientów w Internecie. Specjalizuję się w Digital Marketingu, mówiąc po ludzku, jest to marketing realizowany za pośrednictwem internetu. Chętnie dzielę się wiedzą na Blogu, YouTube oraz podczas szkoleń i konferencji.

Sprawdź odcinki podcastu Marketing Cyfrowy

Konsultacje marketingowe
Zadbaj o marketing Swojej firmy w Internecie

Marketing w internecie to kluczowy element biznesu, który pozwala dotrzeć do klientów i zwiększyć zyski. Jeśli chcesz poprawić Swoje działania online, zapraszam na konsutlację!

Kurs online
Zdobądź klientów za pomocą Facebook Ads

Jeśli chcesz nauczyć się jak efektywnie pozyskiwać klientów za pomocą Facebook Ads, ten kurs jest dla Ciebie. Dowiedz się, jak skutecznie wykorzystać tę popularną platformę reklamową i zwiększyć sprzedaż swojej firmy już dzisiaj.

Pobierz darmowy eBook

i naucz się skutecznie promować swoją firmę w internecie