GOOGLE & FACEBOOK ADS

Skuteczne kampanie reklamowe dla Twojego biznesu!

UMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ

głogowski

Zrobimy je dla Ciebie. Postaw krok do większej sprzedaży w firmie. Umów się na bezpłatną rozmowę i dołącz do liderów na rynku.

3x więcej

użytkowników strony

Icon

w ciągu dwóch miesięcy

2x wzrost ROAS

Icon
Icon

1 000 osób

na liście mailingowej

w 2 tygodnie

klientów dziennie

12 potencjalnych

Icon

Dokładnie to, czego potrzebujesz od reklamy

Firma lokalna

Zyskasz większą liczbę klientów z Twojej miejscowości i okolicy. Zaczną odwiedzać Twój punkt stacjonarny, stronę internetową czy fanpage. Staniesz się bardziej rozpoznawalny. Twoja marka uzyska znaczące wyróżniki i z łatwością staniesz się liderem na rynku lokalnym.

Icon

Osiągniesz zadowalające wyniki sprzedaży. Dochód pójdzie w górę, zyskasz większą liczbę zainteresowanych i – przede wszystkim – kupujących klientów. Zoptymalizujesz wydatki na reklamę, dzięki czemu koszty zwrócą się z nawiązką. Staniesz się widoczny i rozpoznawalny.

E-commerce

Marka osobista

Zwiększysz liczbę subskrybentów, kontaktów i potencjalnych klientów. Zaczniesz efektywnie sprzedawać produkty i usługi. Aktywność Twoich odbiorców wzrośnie, staniesz się rozpoznawalny. Wykreujesz swój wizerunek i osiągniesz pożądany prestiż w swojej dziedzinie.

IconIcon

Co oferujemy?

Kompleksowa usługa - od konspektu po długofalową obsługę kampanii

Reklama w Google, YouTube, na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i TikToku

Każda droga jest dobra, aby dotrzeć do klienta. Dlatego oferujemy stworzenie reklamy w każdym największym medium internetowym - w zależności od Twoich potrzeb.

Nie robimy reklam “na czuja”. Najpierw analizujemy sytuację rynkową i Twoje położenie. Następnie tworzymy strategię działań, nie tylko reklamowych, ale także komunikacyjnych - jako wskazówki dla Ciebie.

Analiza rynku i strategia komunikacji

Landing Page z pełną oprawą wizualną i treścią

Nie masz strony internetowej? Chcesz zrobić stronę, która będzie najbardziej skoncentrowana na Twoim celu? We współpracy z profesjonalnym zespołem Landingi.com stworzymy dla Ciebie stronę lądowania z pełną oprawą wizualną i treścią.

Doskonale wiemy, jakie hasła reklamowe i kreacje graficzne najlepiej oddziałują na odbiorcę. Pracujemy nieszablonowo i kreatywnie. Dopasujemy treść przekazu i koncepcję wizualną pod Twój cel biznesowy, a każdy nowy projekt trafi najpierw do Twojej akceptacji.

Teksty i grafiki reklamowe

Gdy już wszystko gotowe wdrażamy w życie projekt reklamowy. Monitorujemy wyniki i optymalizujemy reklamy tak, aby przyniosły Ci jak największy zysk. Tak długo, jak będziesz tego potrzebować.

Wdrożenie i optymalizacja kampanii

Analityka i konfiguracja narzędzi

Badamy wyniki reklamy na każdym etapie jej wyświetlania. Aby wszystko działało sprawnie, sami skonfigurujemy narzędzia niezbędne do publikacji reklamy, monitorowania, zbierania danych i ich analizy.

Google

Daj się odnaleźć! Wypromuj w Google swoją stronę internetową, produkt lub markę, jeśli chcesz, aby użytkownicy znaleźli Cię szybciej.

IconIcon

YouTube

Zabłyśnij na YouTube dzięki spersonalizowanej reklamie wideo w drugiej największej wyszukiwarce świata. Tutaj zwiększysz rozpoznawalność swojej marki i produktu.

Icon

Facebook

Facebook - jeśli chcesz precyzyjnie dotrzeć do klientów. Jego możliwości są niemal nieograniczone!

Instagram

Pokaż swój biznes z najlepszej strony. Na Instagramie zadbasz o perfekcyjny wizerunek i zyskasz młodsze grono odbiorców.

Icon

LinkedIn

LinkedIn - tu znajdziesz klientów biznesowych i lojalnych partnerów. Zareklamuj się w tej społeczności, aby szybciej i skuteczniej dotrzeć do przedsiębiorców.

Icon

TikTok

Wejdź w świat TikToka - najszybciej rozwijającego się medium ostatnich lat. Ponad 30% użytkowników przyznaje, że kupiło coś za pośrednictwem reklamy!

Icon

Fenomen reklamy w Internecie

01. Realizacja celu

Wybierasz i realizujesz konkretne cele biznesowe. Robisz to za pomocą wielotorowych działań, dzięki czemu możesz dotrzeć do każdego etapu Twojego lejka sprzedażowego.

02. Sprecyzowani odbiorcy

Docierasz perfekcyjnie do Twojej grupy odbiorców. Masz pewność, że reklama pokaże się dokładnie tam, gdzie tego chcesz.

Masz stały wgląd wyniki kampanii. Możesz na bieżąco skalować reklamę i testować różne rozwiązania, aby wypracować jak największą skuteczność.

03. Mierzalność skuteczności i optymalizacja

04. Natychmiastowy efekt

Twoja kampania wyświetla się od razu po jej stworzeniu - nie musisz czekać tygodniami na publikację. Od tego momentu zaczyna pracować dla Twojej firmy i przynosić wyniki.

IconIconIconIcon

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy doświadczonym zespołem performance marketing. Od lat prowadzimy kampanie reklamowe dla małych i dużych firm. O naszych sukcesach najlepiej świadczą realizacje.

Icon

Zaopiekujemy się Twoją firmą od A do Z. Na pokładzie znajdziesz analityka, specjalistę Google Ads, content specialist, copywritera i grafika.

Icon

Zyskasz stałe wsparcie naszego zespołu podczas całego okresu współpracy. Nasze zadania nie kończą się na stworzeniu reklamy, ale na osiągnięciu konkretnych wyników.

Icon

Jestem absolwentem i kierownikiem merytorycznym kierunku Nowy Marketing na Collegium da Vinci w Poznaniu.

Ja nazywam się Szymon Głogowski i koordynuję pracę zespołu.

Mam szeroką wiedzę na temat digital marketingu, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu jasno i konkretnie pokażę Ci, jak działać.

SPRAWDŹ, JAK MOGĘ CI POMÓC

Proces realizacji

01

Darmowa konsultacja

Spotkanie, na którym wspólnie ustalimy Twoje potrzeby i cele oraz omówimy możliwe narzędzia i sposoby do ich realizacji. Znajdziemy rozwiązania dla Twoich problemów i wątpliwości.

W pierwszym etapie prac stworzymy analizę Twojej sytuacji na rynku, konkurencji oraz panujących trendów. Na jej podstawie sporządzimy strategię działań komunikacyjnych dla Twojej marki, aby skutecznie realizować cele.

Icon

Dodamy i skonfigurujemy wszystkie narzędzia potrzebne do realizacji reklamy dla Twojej strony WWW i fanpage. Jeśli chcesz, nauczymy Cię je obsługiwać.

Na tym etapie nasz zespół kreatywny przygotowuje dedykowany dla Ciebie landing page, szablony grafik i tekstów do kreacji reklamowych. Łączymy je w unikalnej kampanii i publikujemy.

Icon

Konfiguracja, tworzenie i wdrażanie

02

Nasza praca się jeszcze nie kończy. Podczas, gdy reklama radośnie działa w Internecie, my na bieżąco kontrolujemy i analizujemy wyniki oraz jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Na podstawie analizy oraz wspólnych konsultacji, optymalizujemy nasze działania: skalujemy kampanie lub testujemy nowe kreacje dla jak najwyższych wyników.

Icon

Stała kontrola wyników i opieka zespołu

03

Zrealizowane projekty

Medi-RajBM

Automotive

Zdecydowanie polecam współpracę z Szymonem. Muszę przyznać, że nikt nie ma do mnie tak anielskiej cierpliwość jak Szymon hm trafiłam do niego nie mając żadnych, ale to żadnych podstaw social mediów a dzisiaj sama potrafię wiele rzeczy zrobić na tyle dużo, że jest odzew ze strony klientów a przecież o to w tym wszystkim chodzi aby klient odnalazł swoją potrzebę właśnie u Nas. Dziękuje!

Icon

Czasem jest taki moment, gdy myślisz sobie, nie dam rady, jako quasi-laik internetowy. Coś Cię zblokuje i nic nie poradzisz. Wtedy, pojawia się On! O cokolwiek zapytam, w kwestii marketingu w intenecie, wie, wskaże, i powie, jak. Wypatrzy też to, czego nie wiedziałam, że mam (!) i warto wykorzystać. Chcesz być widoczny w internecie? Polecam tego Facebookowicza!

Zdecydowanie polecam współpracę z Szymonem, gdyż działa szybko i świetnie się komunikuje. Usługi warte swojej ceny. Co najważniejsze dla mnie - nasze wspólne kampanie są skuteczne!!!

Opinie

IconIcon

Beata Matkowska

Dietetyk Kliniczny

Kamila Tylicka

Trener - You Can

KwiecistySlub.pl

Lidia Niewisiewicz

Icon

Bardzo polecam Szymon Głogowski. Pomógł mi zrozumieć Menadżera Firmy. Ma ogromna wiedzę, która się dzieli w przystępny i profesjonalny sposób. Polecam i dziękuję Szymon Głogowski za pomoc

Icon

Szymon jeszcze raz dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym szkoleniu. Było merytorycznie, warszatowe i bardzo praktycznie. Tempo Szymonowe ale za to dużo cennej wiedzy, z której będziemy jeszcze długo czerpać i przerabiać

Opinie

Icon

Agnieszka Kubicka

Fundacja Wózkowicze

Joanna Owczarek

Tłumacz Przysięgły

Icon

Umów się na darmową konsultację i dołącz do nas!

Administratorem danych osobowych jest...


głogowski

głogowski © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone